twitterFacebookRSS BLOG
 
[ nowości ] ::Promocje::Szukaj::Kontakt:: Zaloguj się ::Mapa Strony


wygłuszenia

STAGEFIELD

Szukaj :

WYGŁUSZENIA
DJ-ZONE
       -DJ MIXERY
       -Słuchawki Dj
       -ODTWARZACZE
       -KONTROLERY MIDI
       -ZESTAWY DJ
NAGŁOŚNIENIE
PERYFERIA studio/live
OŚWIETLENIE
INSTRUMENTY
AKCESORIA
[ waiting.zone ]
[ w zestawieniu 0 prod. ] [ KONTAKT ]
  3  acces
  3  Adam Audio
  3  ADS
  3  AKAI
  3  AKG
  3  Alesis
  3  Allen&Heath
  3  ALTO
  3  AMC
  3  American Audio
  3  American DJ
  3  Antari
  3  Aphex
  3  Apoge
  3  Apogee
  3  Arturia
  3  ASHLY
  3  AUDAC
  3  AUDICA
  3  Audix
  3  BARCO
  3  Behringer
  3  Beyerdynamic
  3  Beyma
  3  Blue
  3  Blue Sky
  3  BOX
  3  BSS Audio
  3  CELEMONY
  3  Cerwin Vega
  3  CERWIN-VEGA
  3  Chauvet
  3  Citronic
  3  Clavia
  3  CME
  3  cordial
  3  Cortex
  3  Creamware
  3  CREST AUDIO
  3  Crown
  3  D&B AUDIOTECHNIK
  3  DAP AUDIO
  3  DAS AUDIO
  3  Dave Smith
  3  dB Technologies
  3  dBAudio
  3  dbx
  3  DENON-Professional
  3  DIGIDESIGN
  3  DIGITECH
  3  DOD
  3  DPA Microphones
  3  DYNACORD
  3  Dynaudio
  3  Earthworks
  3  EAW
  3  ECHO
  3  ECLER
  3  Ecoline
  3  Edirol
  3  Elation
  3  Electron
  3  ElectroVoice
  3  Eurolite
  3  EVENT
  3  FAR
  3  FATMAN
  3  FLASH
  3  Focusrite
  3  Fostex
  3  FreeFloat
  3  Futurelight
  3  Gemini
  3  Genelec
  3  GHOST
  3  Hercules
  3  HK Audio
  3  Ignition
  3  Inter-M
  3  ION
  3  Jaytec
  3  JBL PRO
  3  JTS
  3  JZ Microphones
  3  Kapego
  3  Keith McMillen
  3  Klark-Teknik
  3  KLOTZ
  3  KODA
  3  KORG
  3  KRK
  3  Kurzweil
  3  KV2 Audio
  3  Lab.gruppen
  3  Laney
  3  Laserworld
  3  Lexicon
  3  Line 6
  3  Lite Puter
  3  M-Audio
  3  Mackie
  3  MAGIX
  3  Manley Labs
  3  Marantz-Professional
  3  MC2-Audio
  3  Media-Tech
  3  MIDAS
  3  MidiTech
  3  Millenia
  3  Mipro
  3  MOOG
  3  MOTU
  3  Music Man
  3  MXL
  3  Nady Audio
  3  Native-Instruments
  3  Neumann
  3  Neutrik
  3  nord
  3  NOVA
  3  Novation
  3  Numark
  3  Oktava
  3  Omnitronic
  3  Ortofon
  3  Peavey
  3  PHONIC
  3  Pioneer
  3  PR-Lighting
  3  Presonus
  3  Pro-Flood
  3  ProCab
  3  PROEL
  3  Proxima
  3  Przewód
  3  QTX Sound
  3  Rane
  3  RCF
  3  RCS
  3  Reloop
  3  RME
  3  ROBE
  3  RODE
  3  Rodec
  3  Roland
  3  samson
  3  SANYO
  3  SAP
  3  Scanic
  3  se
  3  sE Electronics
  3  Sennheiser
  3  SGM
  3  SHARP
  3  ShowTec
  3  Shure
  3  SINN 7
  3  Sonic Core
  3  Sony
  3  Soundcraft
  3  SPECTRASONICS
  3  STAGEFIELD
  3  Stanton
  3  Summit Audio
  3  Superlux
  3  Symetrix
  3  SYNQ
  3  Tannoy Professional
  3  Tascam
  3  TC Electronic
  3  tc helicon
  3  Turbosound
  3  ULTRASONE
  3  Universal Acoustics
  3  Universal-Audio
  3  Varytec
  3  Vestax
  3  Virus
  3  VXCO
  3  Waldorf
  3  Waves
  3  Wharfedale PRO
Opis produktu
D.600.3
DENON-Professional - D.600.3
Zobacz: ZESTAWY DJ oraz STAGEFIELD.eu
Zaproponuj cenę  
Rewelacyjny zestaw dla wszystkich miłośników Turntable'izmu

Zestaw zawiera:
dwa legendarne odtwarzacze DN-S3700 i niezawodny mikser DN-X600

DN-S3700:
DENON DN-S3700 to aktualnie najbardziej zaawansowany odtwarzacz CD, wyposażony w obsługę multimediów oraz kontroler MIDI. Jest to narzędzie przeznaczone dla DJów, którzy cenią sobie elastyczność oraz kreatywność i niepodważalnie najlepsze brzmienie wśród tego typu urządzeń. Odtwarzacz wyposażony jest w 9" platter do złudzenia przypominający prawdziwą płytę winylową, dzięki czemu jesteśmy w stanie poczuć prawdziwy feeling płyty winylowej z połączeniem cyfrowej technologii.

DN-S3700 posiada wyrafinowany, niebanalny wygląd, a niesamowite możliwości, które w nim drzemią czynią go w tej chwili najdoskonalszym narzędzień dla DJ wśród odtwarzaczy i serowników tego typu.


Do najbardziej ciekawych właściwości należą:
# Talerz obrotowy z napędem bezpośrednim, wyposażony w 12-biegunowy, bezszczotkowy silnik napędu bezpośredniego, opracowany przez Denona specjalnie dla podtrzymania ducha turntablizmu, dostarcza 2,5 kg momentu obrotowego w 0,5 sekundy. DJe mogą swobodnie pracować z cyfrowymi formatami używając 9” talerza z zamontowaną prawdziwą płytą winylową w taki sam sposób jak wcześniej pracowali używając gramofonów analogowych. Prędkość talerza może być regulowana pomiędzy 33 a 45 RPM.


# Podświetlany i szybki napęd typu Slot-In, który czyta i obsługuje płyty CD Audio i MP3 z różnych nośników: CD, CD-R, CD-RW, CD-ROM. Informacje CD-TEXT z płyt CD Audio i ID3 Tag z płyt MP3 są również wyświetlane.
# Dzięki łatwemu i powszechnemu dostępowi do internetu, wielu DJów zaopatruje się w muzykę z domu, kupując online i zapisując pliki na twardym dysku. DN-S3700 jest zaprojektowany z myślą o nowoczesnych DJ-ach i znakomicie wspiera zewnętrzne urządzenia pamięci masowej USB. Podłącz swojego iPod’a ®, pendrive’a lub duży dysk twardy aby szybko i łatwo uzyskać dostęp do małych lub dużych bibliotek mp3/wav (do 50,000 plików). Po prostu podłącz jedno z tych urządzeń do DN-S3700 i korzystaj z niesamowitych funkcji takich jak; błyskawiczny start, automatyczne zapętlanie, Hot Start, Efekty, 8 sposobów szukania plików i wiele innych...# DN-S3700 jest również zaprojektowany do współpracy z wieloma popularnymi programami Audio/Video dla DJów. Do kontroli oprogramowania wykorzystywany jest protokół USB MIDI, który umożliwia pracę zarówno z komendami indywidualnie przypisanymi przez użytkownika jak również gotowym mapowaniem przygotowanym przez twórców oprogramowania. Teraz możesz całkowicie kontrolować swoje ulubione oprogramowanie za pomocą jednego sprytnego kompaktowego odtwarzacza.
# W przeciwieństwie do większości kontrolerów DJ MIDI, które są zasilane przez port USB, DN-S3700 posiada własny układ zasilania dla zapewnienia najwyższych właściwości elektronicznych a w rezultacie najwyższej możliwej jakości dźwięku. Za 24 bitowe przetwarzanie dźwięku w DN-S3700 odpowiada układ DAC lidera rynku – firmy Burr Brown (produkt TI) . Interfejs USB Audio obejmuje 2-kanałowe wyjście (stereo), o częstotliwości próbkowania 44.1kHz i układzie ASIO / OSX o ekstremalnie niskiej latencji.# Kolejną unikalną cechą DN-S3700 jest innowacyjny i animowany wyświetlacz „FL tube” umiejscowiony pod kątem dla uzyskania lepszej widoczności. Funkcja “Waveform” jest graficznym odwzorowaniem ścieżki dźwiękowej. Dodatkowo, po raz pierwszy na świecie miejsce “Break-point” może być określone wcześniej i pokazane na wyświetlaczu DN-S3700. Informacje waveform i breakpoint mogą być ustawione przy korzystaniu z pamięci USB za pomocą załączonego oprogramowania Denon DJ Music Manager. Wizualny podgląd obrotów talerza jest generowany przez precyzyjny 32-punktowy wskaźnik Marker Point. Pozostałe wskaźniki to m. in.: zapętlanie, Hot Starty, BPM, czas, typ pliku (MP3/WAV).
# Dzięki naszemu procesorowi DSP budowanie nastroju, dodawanie energii i remiksowanie na żywo dla Twojego skandującego parkietu nigdy nie było tak łatwe. Do dyspozycji DJa są łatwe w obsłudze, zsynchronizowane z BPM i zapewniające pełną kontrolę nad parametrami efekty: Flanger, Filter-(Wysokie-Średnie-Niskie), Echo i Echo Loop.
# 3 efekty talerza -Brake (regulowany w czasie rzeczywistym) -Dump (odtwarzanie wstecz bez utraty rzeczywistego czasu) -Reverse (odtwarzanie wstecz wraz ze zmianą kierunku obrotu talerza)
# 4-tryby pracy licznika BPM
- Automatyczna detekcja tempa
- Manualne wystukanie rytmu (TAP)
- Manualne wprowadzenie wartości BPM
- Odczyt danych BPM zakodowanych w plikach MP3/WAV
# Przełącznik kierunku Scratch: Ta oryginalna funkcja Denon’a pozwala DJowi wybrać jeden z dwóch sposobów działania talerza; tradycyjny “BOTH” (dźwięk słyszalny przy ruchach talerza w obie strony) lub genialny tryb „Forward” (dźwięk słyszalny tylko przy ruchu talerza do przodu), dzięki któremu osiągniesz takie same cięcia jak przy użyciu crossfadera w mikserze.# Możliwe są 3 sposoby korekcji Pitch; korekcja talerzem (przy wyłączonym obracaniu), korekcja przyciskami +/- lub tradycyjny “old-schoolowy” sposób poprzez dokręcenie/przyhamowanie obracającego się talerza.
# Quick Jump Sprawiliśmy, że przewijanie stało się szybkie i łatwe. Możesz szybko poruszać się w obrębie ścieżki/pliku poprzez standardowe przytrzymywanie przycisków << >> lub wykorzystując funkcję Quick Jump - przeskakiwać o wybrane przez siebie odstępy czasu.
# Zapamiętane przez Ciebie rekordy MEMO mogą być łatwo kopiowane między odtwarzaczami za pomocą pamięci USB. Taka funkcja jest szczególnie przydatna dla wszystkich DJów, którzy podróżują bez swoich S3700 ale jednocześnie chcą mieć zawsze przy sobie swoje zapamiętane ustawienia.
# DN-S3700 mogą być połączone ze sobą za pomocą skrosowanego kabla RJ45 (CAT5, 5e) w celu pracy w trybie D-LINK. Ta prosta operacja umożliwia; współdzielenie informacji CD MEMO, uruchomienie trybu Relay Play oraz współdzielenie jednej klawiatury PS/2 pomiędzy dwoma odtwarzaczami.
# Natychmiastowy start (0.02 sec.) • Fader start (kompatybilny ze wszystkimi mikserami Denon’a)
# Wyjście cyfrowe.
# Aktualizacja oprogramowania poprzez pamięć USB. Od czasu do czasu będziemy przygotowywać subtelne zmiany lub dodawać nowe funkcje bazując na sugestiach użytkowników. Aktualizacje są zawsze bezpłatne i dostępne na www.denondj.com
# Hot Starty / automatyczne pętle / manualne pętle - Hot Starty 3 punkty Hot Start mogą być zaznaczone w czasie odtwarzania w trybie Hot Start. Każdy z nich może być łatwo zastąpiony nowym dzięki 3 indywidualnym przyciskom Clear umiejscowionym bezpośrednio nad przyciskami Hot Start. Umożliwia to kreatywne i szybkie miksowanie bez wykonywania wielokrokowych operacji. Informacje Hot Start MEMO mogą być zapisane w wewnętrznej pamięci w przypadku płyt CD lub bezpośrednio w pliku w przypadku pamięci USB. Każdy aktywny Hot Start jest zaznaczany na wyświetlaczu DN-S3700.
# Automatyczne pętle: Powiązana z licznikiem BPM funkcja Auto Loop pozwala DJowi na błyskawiczne stworzenie do 3 niezależnych pętli z możliwością wyjścia z pętli lub jej skasowania w dowolnym momencie. Przy pomocy pokrętła Effects/Loop Cut długość pętli może być precyzyjnie przycięta lub wydłużona do następujących zakresów: ⅛ ◄ ► ¼ ◄ ►½ ◄ ►1 ◄ ► 2 ◄ ►4 ◄ ►8 ◄ ►16 ◄ ►32 ◄ ►64 Każdy aktywny Auto Loop jest zaznaczany na wyświetlaczu DN-S3700.Dodatkowo, długość pętli może być regulowana w czasie odtwarzania z dokładnością do 1 ramki przy użyciu przycisków +/- Loop Trim. Aplikacja Denon DJ Music Manager zawiera bardzo dokładny licznik BPM, który zapisuje wartości BPM bezpośrednio do pliku. Dzięki temu DN-S3700 zawsze załaduje dokładną wartość BPM dla uzyskania idealnej pętli. *Wartości BPM mogą być również zapisane dla płyt CD przy wykorzystaniu funkcji MEMO - manualne pętle Poza funkcją Auto Loop DJ może zawsze stworzyć swoją własną manualną pętlę korzystając z umieszczonych po drugiej stronie wyświetlacza przycisków “A” (początek pętli) i “B” (koniec pętli) z opcją EXIT i Reloop. W celu precyzyjnej edycji pętli punkty „A” i „B” mogą być łatwo przesuwane. Punkt „A” może być również wykorzystywany jako Hot Start.
# Wysoka rozdzielczość Pitch & Key Adjust Dla DJów, którzy preferują długie miksy i potrzebują wysokiej rozdzielczości pitch’a DN-S3700 oferuje; .02% dla zakresu pitch ±6% i .05% dla zakresu pitch ±10/16%. Funkcja Key Adjust utrzymuje naturalne brzmienie wokali i muzyki nawet jeżeli znacznie zmienisz prędkość odtwarzanych utworów. *Dla zwiększenia płynności regulacji zastosowano 100 mm potencjometr Pitch *Maksymalny zakres zmiany prędkości dla MP3 wynosi ±24%.


# Hot Starty, auto loopy, manualne loopy, punkty Cue, wartość BPM, ustawienia Pitch i Key Adj mogą być zapisywane w wewnętrznej pamięci dla płyt CD/CD-ROM lub bezpośrednio w pliku w przypadku korzystania z pamięci USB.
# Funkcja Playlist umożliwia wyszukanie i wybór 3 kategorii playlist dla pamięci USB. Top 40, Favorite i Twoja własna playlista mogą być stworzone przy użyciu dołączonego oprogramowania Denon DJ Music Manager.
# Obsługuje tradycyjny dla Denon’a sposób zaznaczania CUE jak również tryb stosowany w odtwarzaczach innych marek.
# Możesz wyszukać kolejny utwór na 9 różnych sposobów (bez przerywania odtwarzania) a następnie płynnie przejść między aktualnie odtwarzanym utworem a nowy, który właśnie wyszukałeś. * Czas przejścia jest regulowany.
# Możesz sprawdzić relatywną zmianę prędkości kiedy czerwone światło odbija się w trzech rzędach kropek na zewnętrznej krawędzi talerza podczas jego obracania: 0% pitch = środkowa kropka, ±3.5% = górna/dolna kropka
# Tryby pracy talerza
- Classic Vinyl (obracanie)
- Pitch Bend
- Wyszukiwanie ramkowe

Więcej tu:
DENON DN-S3700 - pierwsza recenzja
DENON DN-S 3700 video testDenon DN-X600:
Denon DJ z dumą wprowadza na rynek nowy, wszechstronny mikser zaprojektowany by sprostać wymaganiom wszystkich
rodzajów DJ'i. Nowy DN-X600 jest 2-kanałowym, cyfrowym mikserem wyposażonym w procesor efektów.
Ten zaawansowany mikser jest również kartą dźwiękową,
umożliwiającą profesjonalne zastosowanie aplikacji DJskich na komputerach PC/Mac.

Na pokładzie DN-X600 znajduje się 24-bitowy / 96kHz interfejs Audio USB 2.0
z 4 wejściami / 4 wyjściami (stereo). Mikser może pracować w trybie DVS z aplikacjami wykorzystującymi
sygnał kontrolny (timecode) bez konieczności użycia dodatkowej karty muzycznej
i czasochłonnego przełączania przewodów sygnałowych - wystarczy połączyć mikser z komputerem
za pomocą jednego przewodu USB. Dodatkowo DN-X600 gwarantuje najwyższej jakości brzmienie
dzięki zastosowaniu audiofilskich przedwzmacniaczy gramofonowych Denon HiFi o niesamowitym stosunku S/N,
studyjnej jakości przedwzmacniaczy mikrofonowych oraz wysokiej mocy wzmacniacza słuchawkowego.

DN-X600 jest również wyposażony w intuicyjny procesor efektów DSP z przełącznikiem ON/OFF,
potencjometrem Dry-Wet oraz niezależnym przełącznikiem przypisania źródła (Ch/Mic/ Master).
Dostępne efekty to: Delay, Echo, Flanger, Filter, Reverb, Loop, Beat Scratch i BeatBreaker.

Dane:
- 24 bitowy / 96kHz Interfejs Audio USB2.0 (karta dźwiękowa) 4wej./4wyj. (2x2 stereo),
- tryb DVS (CD/Vinyl) umożliwiający pracę z aplikacjami DJskimi wykorzystującymi kod czasowy (timecode),
- możliwość pełnego i dowolnego mapowania MIDI (potencjometry, encodery i przyciski),
- intuicyjny procesor efektów DSP z niezależnym przyporządkowaniem źródła (Ch/ Mic/Master),
- efekty: Delay, Echo, Flanger, Filter, Reverb, Loop, Beat Scratch, BeatBreaker,
- 32-bitowy wewnętrzny procesor obróbki sygnału i 32-bitowy przetwornik wyjściowy dla uzyskania najwyższej jakości brzmienia,
- kompatybilny z MAC OSX 10.6.4 i 32/64-bit Windows XP/Vista/Win7,
- niskiej latencji 32/64 bitowy sterownik ASIO dla PC,
- system Send/Return dla zewnętrznych procesorów efektów,
- system USB Send/Return dla użycia z programowym procesorem efektów DSP (np. Traktor),
- zegar USB MIDI w detekcji BPM do użycia z Traktor, Torq, Ableton, Cubase...etc,
- niesamowity 2-drożny EFX Filter:
1) Cross Over (filter)
2) Isolator (Low pass/ High pass)
- przełącznik systemu wejściowego Matrix,
- regulowany poziom wejściowy Gain ze wskaźnikami LED,
- funkcja Split Cue z potencjometrem Cue/Master,
- przedwzmacniacz gramofonowy z niesamowitym stosunkiem S/N (odpowiednik stosowanego w produktach Denon HiFi),
- ultra czysty przedwzmacniacz mikrofonowy dla uzyskania studyjnych parametrów (EIN -126dBu),
- najwyższej jakości brzmienie wzmacniacza słuchawkowego,
- 45mm cross fader Flex Fader z regulacją siły przesuwu,
- Kompatybilność z Innofader Pro
- 45mm wysokiej jakości potencjometry kanałowe Alps,
- unikalna 32-punktowa regulacja charakterystyki pracy Cross Fader'a
oraz z regulacją krzywej cięcia; regulacją punktu początkowego (zakres 0~2mm),
- funkcja “Thru” umożliwiająca kontrolę MIDI funkcjami video (VDJ, VSL),
- regulacja charakterystyki pracy potencjometrów kanałowych,
- funkcja Fader Start (channel/cross fader),
- niezależna 3-punktowa korekcja z funkcją Kill (High-Mid-Low),
- duży wyświetlacz BPM z dodatkowymi wskaźnikami parametrów (beat/time),
- symetryczne i niesymetryczne wyjścia główne,
- wyjście Master z przełącznikiem Mono/Stereo,
- wyjście Booth z regulacją poziomu,
- wejście mikrofonowe z funkcją wyciszania i 2-punktową korekcją,
- szereg ustawień użytkownika umożliwiających personalizację,
- idealna konstrukcja uziemienia zabezpieczająca przed zewnętrznymi zakłóceniami,
- tryb czuwania ECO standby.

Jeśli nie znajdziesz na tych stronach urządzenia, którego szukasz to napisz na info@stagefield.pl lub zadzwon 69.88.545.99 - zrobimy dla Ciebie specjalną ofertę!

[ FORUM OGÓLNE ]

Copyright © 2018 Warszawa | niskie ceny Bezpieczeństwo | Korzystanie z serwisu Powered by CRS